Włoski oszust w Krakowie

Temat przeniesiony do archwium.
http://wiadomosci.onet.pl/2681,1910388,kilkuset_oszukanych_przez_dentyste,wydarzenie_lokalne.html

Kilkuset oszukanych przez dentystę
Nawet kilkuset pacjentów mogło zostać oszukanych w prywatnym, prowadzonym przez Włocha, gabinecie stomatologicznym w Krakowie - informuje RMF FM.
W zakładzie stomatologicznym wykonywano protezy i inne zabiegi stomatologiczne bez stosownych uprawnień, wykorzystywano też złe materiały dentystyczne.

Policję, jak donosi RMF FM, powiadomili sami pacjenci, kiedy okazało się, że ich zęby były źle leczone.

Za wykonanie protez pacjenci płacili od 19 do 30 tysięcy złotych.

Biegli powołani przez policję stwierdzili, że zarówno jakość materiałów jak i poziom świadczonych usług były daleko odbiegające od normy.

Policja zatrzymała dwie osoby, w tym właściciela gabinetu - informuje RMF FM.
włoski dentysta stosował włoskie standardy :-)
buhahahaha 3 dni Wloch błądził w banku...to tylko w Itali mozliwe.. http://wiadomosci.onet.pl/1909595,69,3_dni_starszy_mezczyzna_bladzil_w_banku,item.html
>>Za wykonanie protez pacjenci płacili od 19 do 30 tysięcy złotych.
oczywiście,że to bzdura...każdy kto planuje wydac takią kaskę nawet na zęby w pierwszej kolejności bada rynek cenowy....pyta znajomych a w zasadzie jak ma takią kase to i się ma swojego stomatologa.
Każdy nowy gabinet musi być konkurencyjny cenowo żeby zdobyć klientów.
O ile sie nie mylę, to w ubiegłym roku był podobny przypadek we Włoszech .We włoskiej tv pokazywano zdjęcia rtg niektórych pacjentów, u których korzenie zębów przypominały sita.Ja miałam możliwość skorzystać z pomocy włoskiego stomatologa.Elegancko wyczyścił korzeń (co zaniedbali polscy dentyści)i nadbudował porządną koronę.Polski specjalista,który później zakładał mi koronkę z porcelany,nie miał żadnych zastrzeżeń co do jakości roboty włoskiego kolegi po fachu.Wszystko zależy od tego na kogo się trafi,partacze są wszędzie.
favola-zgadzam się z Tobą,rownież mialam przyjemność skorzystać z IT zębologa...i dostrzegłam jedną różnice .....zanim się zabiorą z robote sprawdzają korzeń za pomocą rtg...nawet jak jest to maleńka dziureczka,a u nas ...Pani patrzy...wierci,zalepia i już...
Oczywiście nie jest to regułą bo w PL poziom usług poszedł znacząco do góry ale jak sobie przypomnę lata 90 ...brrrrrrrr nie było słodko.
:))))))))))) zębolog :)))))))))))))) to jest dobre:)))))))))
idylla1 sei the best
Favola, ja też leczyłam zęby we Włoszech i uważam że włoscy stomatolodzy są dobrzy. Ale przerażają mnie włoskie ceny. W Warszawie zaplombowanie zęba kosztuje mnie 80-100 złotych a we Włoszech 1[tel]Euro czyli około 4[tel]złotych. Za leczenie kanałowe zapłaciłam w Warszawie 400 złotych, bo mój włoski stomatolog wycenił to na 500 Euro czyli ponad 2000 złotych.
No prosze widze ze nie jestem sama placac krocie za leczenie zebow we Wloszech, ale niestety to wlasnie polski dentysta zrujnowal mi zeby:( i przez niego musze 2 razy wiecej teraz placic jak chce miec wkoncu do konca je wyleczone.
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia