Najpiękniejsza włoska piosenka...

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |
Kochani, Wasze typy!
(tylko nie piszcie, że wszystkie;)

Mnie urzekła mało znana piosenka Alberto Lupo "Io ti amo (e tu mi ami)". Śpiewam ją kiedy tylko mogę i prawie zawsze mam świeczki w oczach. Lubię też Erosa i "Un emozione per sempre".

A Wy?
Miłego dnia.
Auguri!
tiromancino "nessuna certezza"
la distanza di un amore alex baroni!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moim zdaniem Tiziano Ferro "Salutandoti affogo". Mogłabyś tą piosenkę Alberto Lupo przesłać na [email] haslo: zawadzka? Chciałabym posłuchać, a na emule niestety nie daje się sciągnąć. Z góry dziękuje :)
" Chi non ha talento insegna " - Tiziano Ferro :)
antonello venditti - 21 modi per dirti ti amo
mango- la rondine
tiziano ferro- sere nere
mango- piccolissima
Lo sai che l'unico centro PLIDA in Polonia si trova a Katowice? Visita www.ladante.it
Passa parola. Grazie e ciao.
Remo
[email]
jak juz jestesmy przy mango
bella d'estate , oro i ti porto in africa -zdecydowanie!!!!
Nie ma takiej bo wszystkie są piękne ale chyba stawiam na klasyk - "Piu' bella cosa non c'e' "...
Ojj tak, bardzo romantyczna pioseneczka :) Ktoś zadał mi pytanie, czy mogę przesłać piosenkę... Przykro mi!!! Nie mogę :( Sama jej poszukuję, niestety musi mi wystarczyć płyta z włoskimi przebojami (do kupienia w Empiku). Kurcze pieczone, jak ja nie lubię odmawiać :(
Pozdrowienia i wesołych świąt!!!
są pioenki które uwielbiam za tekst (np. Dove l`aria polvere Laury Pausini, czy też "Pensa" Farbrizio Moro), muzykę czy w ogóle za całokształt:)
do takich "za całokształt" to zaliczam "Le cose che vivi", "Resta in ascolto" i "Vivimi" Laury Pausini. No i jeszcze moją ulubioną piosenkę Tiziano Ferro - "Sere Nere". Słuchać godzinami^^
Ja ostatnio slucham "ninna nanna" ktura spiewa Mariangela a poza tym lubie jeszcze "Io canto" Laury Pausini
mi także podobają się piosenki, które wygrały Sanremo, zarówno "Pensa" Fabrizio Moro jak i "Ti regaleró una rosa" Simone Cristicchi, ale najpiękniejsza, przynajmniej obecnie, to "Meravigliosa creatura" Gianna Nannini
Laura pausini "Volevo dirti che ti amo", "Vivimi", "Scrivimi", Tiziano Ferro"non me lo so spiegare". Saluti!
Ostatnio usłyszłam cudowną piosenkę Gianna Nannini:"Meravigliosa Creatura" w reklamie,w spocie Fiata Bravo ...ach i och...
upss nie widzialam wpisu mafaldy:-)
Gianni Morandi - L'amore Ci Cambia La Vita
ooo też mi się spodobała, można powiedzieć, że zakochałam się w niej od pierwszego usłyszenia:PP
chodziło mi o tą piosenkę z reklamy fiata jak coś:P
Paola&Chiara ,,A modo mio''
Zero Assoluto "Semplicemente", Paolo Meneguzzi "Musica" :)
ja słucham non stop Irene Grandi"Lasciala andare"i Gemelli Diversi"Dammi solo un minuto" ale tak szczerze to słucham wszystkich włoskich kawałków nie które są fajne a nie które nie ale i tak włoska muzyka jest najlepsza:))
Daniele Battaglia&Brenda ,,Vorrei dirti che facile'' swietna piosenka a do tego Daniele niczego sobie :P
Znacie tytuły najnowszych hitów włoskich?? Osobiście jestem wielkim antytalenciem jesli chodzi o zapamnetywanie tytulow, nazwisk, itp a chcialabym sobie "sprawic" muzyczke, ktora slyszy sie teraz w radio, itp...
Nr 1 to teraz pisenka Ligabue'Primo tempo",potem Eros 'E2'Gigi D'Alessio "Mi faccio in 4"
Ci cos mowia, ze lubia "io canto" L. Pausini chyba nie mieszkaja we Wloszech...Po tym jak w zeszlym roku puszczali ja absolutnie co 15 min w tv i radiu chyba zbrzydla nawet jej najwiekszym fanom...dzizys..



Gianna Nannini-Sorridiiiiiiii come tu solo saaaaaaaaaaaaaaaaai...:))
Daniele Silvestri- Occhi d'orientale (miodzik)
Dla mnie śliczne są np.: Jovannotti - Mi fido di te, Umberto Tozzi - Donna Amante Mia, a ostatnio zakochalam sie w Luciano Pavarotti - Caruso jest przecudowna...
Podpisuję się pod Ligabue.Pęknie zaśpiewał Almeno Credo i wiele innych
wszystkie wymienione przez was piosenki sa piekne..... ja nadal i wciaz uwielniam Ronnine i Albano ,jak słysze "Felicita"........ahhhh
a z nowosci Nec - Laura non c`e to miaj ulubiona
A ja uwielbiam piosenki Maxa Pezzali.."Eccoti","Una canzone d'amore","Quello che capita","Il mondo insieme a te","Torno subito"no i boskiego NEK-a wszystkie ....
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 47
poprzednia |

« 

Kultura i obyczaje

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia