nocne marki-tutaj zbiorka

Temat przeniesiony do archwium.
1171-1199 z 1199
| następna
X oggi basta........sono stanca e si va a riposare...Buona notte!! a tutti ....
obecny
...:)...
Mentos,
3 godziny snu?
Tys pewnie zagorzaly fioletoholik...ostatnia mysla przed snem jest fiolet...i pierwsza po obudzeniu rowniez
GRATULACJE
moze on popoludniami spi?..albo zasnal na klawiaturze?..i stracil oreintacje czasu jak sie przebudzil..w koncu ciemno bylo..,byc moze myslal ze spal 5 min??? Ej Mentos..co jest grane..tesoro??:D
Mentos????????
...hejka ...program mi się spier..... nie mogę basu dopisać ehhhhhhhhhhhhhhhh....
....ok funziona ...:):)ufffffffffff...
http://img689.imageshack.us/i/51737443.png/
buona serata ad all:)
edytowany przez emendamentos: 11 lut 2011
kurka wodna czas na letni zmienili..a ja spac nie moge ..JEST KTOS NA POGADUCHY.....pensano ke ...perche 6 una donna di potersi permettere di tutto­­ ..ma con me sempre si sbagliano di grosso!
Mentos jestes gdzies tu w okolicy?:D
...ciao 7di9 jestem jestem :):):)
obecny
...ranne marki , obecny...
BUONANOTTE MONDO E BUON INIZIO SETTIMANA A TUTTI VOI :D
Io PENSO KE OGNUNO NELLA VITA PUO' FARE QUELLO KE VUOLE...nieprawdaz?
...jest ktos jeszcze????to calkiem fajny post!!!!!
i bagatela z 2005 roku ;-) notte :-)
Ja tez, ja tez... postanowilam rzucic nocne wkuwanie na egzamin :)
Ja mam lot o 8 ...wiec o 6 musze wyjsc z domu ...i spanie jest mocno wskazane, bo nawet nie zaczelam sie pakowac ;-) Dobranoc wiec...
A gdzie lecisz? :)
....juz poleciala????????
Marysiu..tak, tak post z 2005..ja sam na forum weszlam w 2006 albo pod koniec 2005..nie pamietam tak ten czas smiga szybko.ahahaha
Ti amo.. Sette.. :D
ocho ho........ocho ho....:D
Polecialam do Brindisi ...i czterodniowy, intensywny powrot do Rzymu samochodem ...a Puglia okazala sie piekna.

...intensywnie bylo i ciekawie :-)

Otranto, Lecce, Brindisi ...a tam festiwal win z degustacja win i przysmakow lokalnych ;-), Taranto, Ostuni, Alberobello, Bari, Ruvo di Puglia, Castel del Monte, Venosa* (citta di Orazio), Vieste a tam nabrzeze i groty z lodki, San Giovanni Rotondo z sanktuarium Ojca Pio. ...a do tego mnostwo gai oliwkowych, przepiekne krajobrazy i ciekawe smaki... ach ladna jest Puglia...

Alberobello mi sie podobalo najbardziej :-) A wino primitivo, negroamaro i salice Salentino bardzo przypadlo mi do gustu ;-) ...no i rosalio o smaku platkow rozy, ...ktore zreszta nie tylko a Pugli mozna spotkac... ach ach ach ;-)

Polecam taka wycieczke ...choc 4 dni to malutko i wiele jeszcze mi zostalo do obejrzenia...

* Venosa jest juz w Basilicata.
wszyscy na wakcje wyjechali czy co?..nie ma komu pomagac..poprawiac! Emendamentos jestes czasem?
ja jeszcze nie wyjechałem.. ale pewnie już mnie nie lubisz.. :(
Chakotay, to masz problem :)))
/-/
"... rozum mówi przestań! rozsądek mówi nie!,
A serce robi to co samo chce.

Trudno... to jest miłości siła,
Że jak Cię raz chwyciła,
To nie poradzisz nic."

pozdrawam...i wiesz, że kropla drąży skałę...:)))
:)
Cytat: yamadawa
/-/
"... rozum mówi przestań! rozsądek mówi nie!,
A serce robi to co samo chce.

Na szczescie, taki stan nie trwa dlugo:)))
Pozdrawiam was, moje nocne marki:))
Temat przeniesiony do archwium.
1171-1199 z 1199
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia