Tylko dla osob po wyzej lat 18............

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 91
poprzednia |
Hejka wszyscy Dee,Dawid,Irwin,Ruda,Admin:),
Sluchajcie,Pilnie potrzebuje Waszej pomocy:)Bardzo was prosze o przeslanie mi okreslnikow typu ;stronzo,buggiardo,bastardo itd....oraz parolazzie np;va fal bagno,.....
Bede wdzieczna za pomoc i z gory wielkie dzieki....
Milego dzionka
Help
http://www.insultmonger.com/swearing/italian.htm
tu jest tego naprawde sporo, z tlumaczeniem na angielski:]
buona giornata!
Wielkie dzieki Treviiii.....
:)))))))))))))
Bon di' Help... allora.... Stronzo, coglione, testa di cazzo, cretino, idiota, burrino (taki rzymski cham i wieśniak), bastardo, cafone, villano, bietolone (burak)...
Parolacce? Oki.. 'affanculo (vaffambagno + vaffambrodo jak Dee pozwoli ;), fottiti (od fottere), va' a quel paese (to takie grzeczne), va al diavolo (też grzeczniutkie), va' a farti (u)na pippa/sega, levati dai coglioni, levati dal cazzo..levati dai piedi (w wersji pensjonarnej) ... ne vuoi ancora, Help?
Bon di' irvin help...
Che vuol dire foti(od fottere),levati dai coglioni(coglioni so che significa,ma non capisco questo senso)????
fottiti
Levarsi znaczy zabierać się, spadać..levati dai coglioni więc znaczy odp.... się :)) Fottiti to takie nasze "pie.... się" :)) Więcej na maila, bo mnie Admin wyklnie że resztę demoralizuje...
o dio mio , ma che cavolo succede qui???ha ha ha ;-)))
salve ragazzi
Salve Pomidor :) Właśnie uświadamiam Rudą co do pewnych ciekawych zwrotów..:)))
irvin ma da dove hai preso tutte' ste parolaccie!!!?????ha ha ha
no witam !!!!widzę że mnie już rzeczyiście przmianowaliście, przenikowaliście!!!!ha ha ha !!!no to ty pięknych rzeczy uczysz baby!!!!ha ha ha !!!co tam sie ciekawego w Krakowie u ciebie dzieje!!!
Nella vita, Pomodoro, nella vita... :)) Non ho bisogno di siti anche se quello di Trevii no e' male.. ;)) Credevi che conoscessi solo congiuntivi io??? Naaa..
Nic, w Krakowie nudy na pudy.. chciałam iść do kina na "Madagaskar" ale grają o 12.50 a reszta w multiplexach, których nianawidzę..chyba posnuję się więc po Empiku.. Dawid mówił, że dziś go nie będzie :(
ma che ne so io????!!!!ha ha ha ,ma a volte "ste paroline "dolci"sono veremente utili!!!!;-)))
ma dicono che e 'sto film carino !!!!io stasera torno a Toruń!!!ma ora sono vicino a te!!!!ha ha ha
Fa piacere..;) E' carino si' ma non mi va di sbattermi per i multisala.. :(( .. salutoni da Irvin
irvin levati dai coglioni to to samo co levati dal cazzo?
Resztę zapytań to juz na emaila:)zaraz Ci wyślę:)
ma qualcos'altro film bello da vedere, ti consiglierei va beh normale "Amittyville", niente di che , una cazzatella ma carino horror!!!!
Dici? Forse non e' male..ora vedo... GRAZIE POMODORO!!!
ma muorivo dalle risate guardando "i fantastici quattro"col doppiaggio italiano!!!!!dicendo la verita il loro modo di tradurre tutto , mi fa sempre ri'!!!!!
tAK, Z TYM, ŻE COGLIONI SA W LICZBIE MNOGIEJ A CAZZO W POJEDYNCZEJ..ZNACZENIE JEST TO SAMO, DO WYBORU DO KOLORU :))
sliczne dzieki za pomoc,witam pomo:)
Irvin,nawet nie wiesz jakiego odkrycia dzisiaj dokonalam!!!
Powiedziec CI/WAM?
nadmienie ze dot.ciebie/was;)))
Irvin dove si e persa la nostra cara DEE????non vedo oggi nessuno???ma che sucesso??dimmi una cosa, ho sentito che sei l'insenante d'italiano ,e' vero???
gadamy tu czy zmieniamy piaskownice , coby po nas nie jeżdzili!????
no witaj Help!!!!!
@->---->----
Powiedz Help!!!!!!!!
co mam jej powiedzić???
E che so dove si e' persa.. si, sono insegnante, ma non dico nulla in piu' in pubblico..non voglio casini :)) Non dirlo nemmeno tu.. ;)
certonon ti preoccupare!!!!!!!!e che belo fate ora ???
Sto lavorando Pomo, purtroppo il lavoro si sta amucchiando in modo indicibile..avro' sempre meno tempo per stare sul forum..:) e tu che fai di bello?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 91
poprzednia |

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa