Cinque Terre - był ktoś

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Aloha!
Planuję sonie jakiś urlopik na czerwiec. Znajoma poleciła mi Cinque Terre, podobno jest tam bardzo fajnie, i nietypowo. Klimat "typowo włoski" w przyzwoitej cenie.
Czy może ktoś z forumowiczów tam był?
A może ktoś może polecić inne miejsce?
Zakładam lot samolotem, chociaż na miejscu chyba warto wziąć samochód.

Będę wdzięczny za propozycje.

Edit: Wiem że temat nietypowy, ale tu chyba najbardziej pasuje.

Pozdrawiam
edytowany przez wojtekl: 28 lut 2011
Hej!
Ja byłam rok temu z moim chłopakiem i szwagrem, co prawda jeden dzień, ale wystarczyło żeby poczuć klimat Cinque Terre. Do Włoch najlepiej dostać się samolotem i to tanimi liniami jak WIZZAIR. Jeśli chodzi o auto, to na Cinque Terre na pewno Ci się nie przyda :) Tam praktycznie wcale nie ma możliwości poruszania się samochodem :) Polecam ewentualnie zastanowić się nad odwiedzeniem Wenecji. Trafiliśmy w tamtym roku na okazję i bilet (WIZZAIR) do Wenecji kosztował nas 80 zł od osoby :) Na blogu mojego chłopaka możesz zobaczyć zdjęcia z Cinque Terre i Wenecji ;) http://lukaszsachon.blogspot.com/2011/03/rajskie-cinque-terre.html
Ja tez planuje Cinque Terre, w czerwcu, tyle ze pociagiem z Milano bo akurat mieszkam niedaleko. Poleca ktos fajny bed and breakfast albo fajny tani hotel?
edytowany przez gosiaBG: 29 mar 2011

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia