galanteria skorzana

Temat przeniesiony do archwium.
Brak wkładu własnego

Wpis zamieszczony (lub przeniesiony) do grupy "Brak wkładu własnego" oznacza, że autor wpisu nie zadał sobie trudu samemu spróbować poradzić sobie z zadaniem lub prośba o tłumaczenie została przepuszczona przez Google Translator. Jeśli ktoś z użytkowników forum ma czas i ochotę może odpisać na taki wpis ale jeśli takiej odpowiedzi nie będzie - nie ma co się denerwować - po prostu nikomu nie chce się odrabiać zadań za kogoś ;-)

Dlatego zachęcamy do własnych prób - szansa na odpowiedź jest znacznie większa.

Witam,
szukam nazw sieci sklepow z galanteria skorzana w Polsce,szczegolnie chodzi mi o torebki damskie, sprecyzuje: we wloszech to np.UPIM, COMBIPEL,w niemczech DEICHMAN a w Polsce??? Np. CCC ma sieci w calej Polsce, a kto jeszcze?
Siedze caly wieczor przed interenetem a tu wszystko sprzedaz internetowa...
Zbyt rzadko jestem w Polsce i nie wiem co tam teraz istnieje.

Dziekuje za kazda pomoc.Odwdziecze sie tworzac slownik ekonomiczno-transportowy IT-PL.Chyba moze byc interesujace?
Dzieki!
Pozdrawiam
Ela
Deichman jest tez w Polsce i w Szwajcari.Bardzo eleganckie i kosztowne sa torebki i portfele WITTCHEN.Kurtki skorzane OCHNIK..chyba robia i torebki/ja mam tylko kurtke..podrzucam ci nazwy tylko..Batycki ma piekne wyroby Ryłko to tez potentat skorzany/on ma swoje sklepy , jest ich kilka w Warszawie ..glowny na Chmielnej/ jak i Lasocki,ktorego buty skorzane bardzo lubie ..te ost.sa chyba dla mnie najwygodniejsze i najladniejsze ,robione z miekkiej skorki,te od Rylko zawsze mnie obcieraly/ale podobno maja tez i kozlecej skorki/ a Lasocki nic a nic.
W Upim nigdy nic powalajacego na kolana nie znalazlam..sam szajs. Conbipel ma ladne ciuchy..a galanteria mi sie nie zakodowala..wiec moze nie zrozumialam o co ci chodzi..?To juz szwajcarski Deichman z tych wymienionych mial najlepsze rzeczy..do tej pory mam kilka torebek../zapuscilam zurawia wma wloska szafe..kurcze ja mam tu 13 torebek..a diabli wiedza ile w szafie w Polsce..kocham torebki,,jak ide do smietnika to tez z torebka..bo bym sie inczej przewrocila ..hehehe musze sie czegos trzymac..he he.Wittchen ma za 'twarde' jak na moj gust torebki, ze zbyt zbyt twardej skory :D.Ochnik ma cudownie miekkie rzeczy.Ryłko twarde/no chyba ze te z kozlecej skorki/ a Lasocki szybko uklada sie do stopy..rewelka.